ΠΡΑΞΗ 4η (20/11/2017)

Θέμα: «Συγκρότηση επιτροπής για την αξιολόγηση προσφορών και επιλογής ταξιδιωτικού γραφείου, για την πραγματοποίηση εξαήμερης εκδρομής της Γ? Λυκείου στα Χανιά 14-19/12/2017».

Στην Ιτέα και στο γραφείο του Λυκείου σήμερα Παρασκευή 10 Νοεμβρίου 2017, ο υπογραφόμενος Αρτινόπουλος Γεώργιος, Διευθυντής  του Λυκείου, αφού έλαβα υπόψη την αριθμ. Γ2/129287/02-12-2011 Υ.Α. κεφ. Β?,αριθ.14.

α π ο φ α σ ί ζ ω:

Συγκροτώ την επιτροπή για το παραπάνω θέμα ως εξής :

Πρόεδρος: Αρτινόπουλος Γεώργιος

Συνοδοί καθηγητές: Σταματέλλου Ευαγγελία, Δουλαμάς Γεώργιος

Εκπρόσωπος Μαθητικού Συμβουλίου:  Παναγιώτα Λύτρα

Εκπρόσωπος Γονέων και Κηδεμόνων:  Ευστάθιος Μαλάκης

Η επιτροπή αφού αξιολόγησε τις προσφορές των ταξιδιωτικών γραφείων:

Από 14/12/2017 έως 19/12/2017

1. LokrisTravel:   με τιμή κατ? άτομο 189?  στο ξενοδοχείο PortoPlatanias (5*) ή SantaMarinaPlazaLuxuryBoutique(4*) και τέσσερις συμμετοχές με έκπτωση 50%.

1. IQHOLIDAYS:  με τιμή κατ? άτομο 220 ? στο ξενοδοχείο GaliniSeaviewHoteldeluxe(5*) και τρείς δωρεάν συμμετοχές ή 208? στο ξενοδοχείο ASTERIONHOTEL(5*) και τέσσερις δωρεάν συμμετοχές.

1. @THOLIDAYS:  με τιμή κατ? άτομο 238 ? στο ξενοδοχείο GaliniSeaviewHoteldeluxe(5*) και δύο δωρεάν συμμετοχές.

Από 2/12/2017 έως 7/12/2017

1. STAIKOSTOURS:  με τιμή κατ? άτομο 233 ? στο ξενοδοχείο ΑΡΚΑΔΙ HOTEL(3*) ή KYDONHOTEL(4*) και δύο δωρεάν συμμετοχές :  με τιμή κατ? άτομο 245 ?.

1. LokrisTravel:   με τιμή κατ? άτομο 239?  στο KYDONHOTEL(4*) και τέσσερις συμμετοχές με έκπτωση 50%. ή AKALIHOTEL(4*) και τέσσερις συμμετοχές με έκπτωση 50% με τιμή κατ? άτομο 249?.

Επέλεξε:

Την προσφορά του LokrisTravelως την πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης και παροχών. Σε περίπτωση που δεν κατατεθούν εντός δύο ημερών οι απαιτούμενες βεβαιώσεις διαθεσιμότητας ξενοδοχείου και ακτοπλοϊκής εταιρείας, η επιτροπή αποφάσισε να αναθέσει την διεξαγωγή της εκδρομής στον επόμενο μειοδότη που είναι κατά σειρά το γραφείο IQHOLIDAYS  και το  @THOLIDAYS.

O    Διευθυντής                                                     Τα μέλη της επιτροπής

Γεώργιος Αρτινόπουλος                                          1. Ευαγγελία Σταματέλλου

2. Δουλαμάς Γεώργιος

3. Παναγιώτα Λύτρα